GRANULĖS

Medžio granulės – biokuro rūšis, gaminama iš presuotos organinės medžiagos arba biomasės. Jų kilmė gali būti viena iš 5 pagrindinių biomasės rūšių: pramoninių atliekų, maisto atliekų, žemės ūkio šiukšlių, specialiai tam užaugintų pasėlių ir medžių, netinkamų kitokiai paskirčiai. Vis dėlto dažniausiai kuro granulės presuojamos iš pjuvenų ir kitų baldų gamybos, statybų, frezavimo liekanų. Taip pat granulės gali būti spaudžiamos iš minkštų vaismedžių šakų, kokoso riešutų kiautų, medžių viršūnių, netinkamų lentpjūvei.

durpiu granules
  • Durpių granulės

  • 150€/Tona

  • Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Spygluociu granules
  • Spygliuočių granulės

  • 180€/Tona

  • Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Saulėgrąžų lukštų granulės
  • Saulėgrąžų lukštų granulės

  • 150€/Tona

  • Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Granulės geriausia kaina Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Utenoje, Alytuje, Panevėžyje, Trakuose, Šiauliuose

Tai ypač tankus, kaloringas sausas kuras, kurio drėgmė iki 10% masės. Kadangi granulių degimas labai energetiškai efektyvus, jos puikiai tinka namų ir pramoninių patalpų šildymui, maisto ruošai ir elektros generavimui. Maža granulių apimtis leidžia jas lengvai transportuoti ir naudoti: apstu sistemų jas į degimo kamerą tiekiančių automatiniu būdu.

Medžio granulės – viena iš populiariausių kuro rūšių Lietuvoje nusileidžianti tik malkoms. Taip bus ne visada, nes atnaujinamuose namuose ir katilinėse yra statomi granuliniai katilai, kurie yra kur kas efektyvesni, nei tradiciniai kietojo kuro katilai ir krosnys. Reiktų pažymėti, kad rinkoje yra naudojamos ir šiaudų granulės, pagamintos ne iš medienos, o iš išdžiovintų įvairių grūdinių kultūrų šiaudų (šiaudai sumalami, suspaudžiami, išdžiovinami ir sufasuojami maišuose).

Granules Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje jums pristatys maišuose, sukrautuose ant palečių. Taip patogiau jas transportuoti ir laikyti netoli katilinės. Palaidomis granulėmis prekiaujama rečiau.

Granulės kaina sėkmingai konkuruoja su malkomis ir briketais. Deginamos itin aukštus efektyvumo koeficientus turinčiuose katiluose, jos yra laikomos vienomis iš efektyviausių kuro rūšių visame pasaulyje.

Kuro granules įsigyti galima dideliais kiekiais. Rekomenduojama sezonui pasiruošti bent 2-3 tonas granulių (80-120 maišų po 25 kg.)

Ieškote nebrangių granulių? Susisiekite su mumis!